Η θέση Sales Assistant έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Sales Assistant από την εταιρεία Optimal HR Group

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Κερατσίνι

Περιγραφή Θέσης

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στο κλάδο της ενέργειας, αναζητεί για το κατάστημά της, στη περιοχή του Κερατσινίου, έναν έμπειρο Sales Assistantο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την ανάπτυξη του υπάρχοντος πελατολογίου του καταστήματος.

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση υψηλού επιπέδου ικανοποίησης πελατών μέσω της άριστης εξυπηρέτησής τους
  • Συμμετοχή σε πληθώρα προωθητικών ενεργείων με σκοπό την επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Άμεση παροχή λύσεων στα προβλήματα των πελατών για τη μεγιστοποίηση της ικανοποίησής τους

Απαραίτητες Προϋποθέσεις:

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, επαγγελματική συμπεριφορά και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Εξαιρετικές διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Τουλάχιστον δύο (2) χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στη Διοίκηση, την Οικονομία ή το Μάρκετινγκ
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)

Παροχές:

  • Ιδιαίτερα ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές καθώς και bonus επίτευξης στόχων
  • Προοπτικές εξέλιξης μέσα σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

Κωδικός αναφοράς

COMS – 428