Η θέση RPA DEVELOPER έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

RPA DEVELOPER

Πλήρης Απασχόληση
Aghios Ioannis Rentis

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών, η μεγαλύτερη στον κλάδο της, με παρουσία στην Αθήνα, Πάτρα, Θεσσαλονίκη και Βουκουρέστι, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων στην Διεύθυνση Πληροφορικής.

Η Εταιρεία ταχύτατα αναπτυσσόμενη με ανθρώπινο δυναμικό 400 υψηλά εξειδικευμένων επαγγελματιών εξυπηρετεί ένα πελατολόγιο στο οποίο συγκαταλέγονται οι μεγαλύτερες ελληνικές και πολυεθνικές εταιρείες από όλους τους κλάδους της οικονομίας.

Τίτλος Θέσης:
RPA Developer

Αρμοδιότητες:

  • Κατανόηση, καταγραφή και ανάλυση επιχειρηματικών διαδικασιών
  • Σχεδιασμός και ανάπτυξη αυτοματοποιήσεων με τεχνολογία RPA/ανάπτυξης λογισμικού
  • Κατανόηση, καταγραφή και εφαρμογή προτύπων ανάπτυξης εφαρμογών/RPA (Best Practices)
  • Συμμετοχή σε ομάδες υλοποίησης έργων πληροφορικής
  • Διερεύνηση και τεκμηρίωση πρακτικών/εναλλακτικών λύσεων που θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν σε μελλοντική ανάπτυξη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ κατά προτίμηση Πληροφορικής
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια σχετικής προϋπηρεσίας σε ρόλο ανάπτυξης λογισμικού/RPA
  • Βασικές γνώσεις βάσεων δεδομένων και SQL
  • Άριστες ικανότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας
  • Άνεση και ευχέρεια στην επικοινωνία με πελάτες
  • Εμπειρία στον σχεδιασμό  και την ανάπτυξη λύσεων ή λειτουργιών που βασίζονται στη ροή επιχειρηματικών εργασιών
  • Εμπειρία σε τεχνολογίες ανάπτυξης ιστοσελίδων
  • Εμπειρία με λογισμικό RPA (Microsoft – Softomotive / Blue prism / UiPath)
  • Ισχυρές αναλυτικές δεξιότητες και δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία σε εταιρεία που δραστηριοποιείται στον Τραπεζικό τομέα.
  • Γνώση προγραμματισμού σε .NET ή Python.

Χαρακτηριστικά Υποψηφίων:

  • Θέληση για γνώση και εξειδίκευση σε τεχνολογίες RPA, ανάπτυξης λογισμικού και άλλες τεχνολογίες αυτοματισμού
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Προσήλωση στους στόχους και τήρηση προθεσμιών
  • Ικανότητα ανάλυσης και καινοτομία
  • Λήψη πρωτοβουλιών
  • Δυναμισμός
  • Ομαδικότητα
  • Προσαρμογή σε διαφορετικά ωράρια και χρόνους εργασίας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus βάσει απόδοσης
  • Παροχή εκπτωτικών προνομίων
  • Δωρεάν πρόγραμμα υγείας και οικογενειακής νοσοκομειακής κάλυψης
  • Δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δομημένο πρόγραμμα εκπαίδευση και ανάπτυξης δεξιοτήτων

Κωδικός αναφοράς

RPA DEV_01