Η θέση Junior Sales Manager & Υποστήριξη Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

Junior Sales Manager & Υποστήριξη Πωλήσεων από την εταιρεία KEEPER GROUP

Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η KEEPER Group, μία εκ των κορυφαίων εταιριών χονδρικού εμπορίου συστημάτων ασφαλείας, με δραστηριοποίηση σε Ελλάδα και Κύπρο, αναζητά Νέο/Νέα για τη θέση του/της Junior Sales Manager στην Υποστήριξη Πωλήσεων.

Ο/Η Junior Sales Manager ως μέλος του τμήματος Υποστήριξης Πωλήσεων, ίείναι σε καθημερινή επαφή με την πλειοψηφία των συνεργατών μας, τους οποίους εξυπηρετεί/καθοδηγεί στις καθημερινές τους αιτήσεις για τα προϊόντα και τις λύσεις της εταιρίας. Τα μέλη είναι σε συχνή συνεργασία με τα μέλη του τεχνικού τμήματος της εταιρίας μας, για την εκπαίδευση τους και την υποστήριξη τους. Η θέση εργασίας είναι εσωτερική/γραφείου και υπάρχουν σημαντικές προοπτικές εξέλιξης.

Προσφέρονται :

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • 3μηνίαια bonus απόδοσης
  • Software μηχανοργάνωσης : EnterSoft ERP
  • Σύγχρονο & Φιλικό Περιβάλλον εργασίας
  • Μακροχρόνια συνεργασία
  • Προοπτικές εξέλιξης

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα Επαγγελματικά Προσόντα :

  • 2 χρόνια προϋπηρεσία σε πωλήσεις
  • Πτυχίο Πανεπιστημίου
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση του Microsoft Office

Απαιτούμενες Προσωπικές Δεξιότητες :

  • Ευφυία, Ευστροφία και Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Φιλικός/ή & Ευχάριστος/η
  • Διάθεση για προσωπική & επαγγελματική εξέλιξη

Επιπλέον Επιθυμητά (Μη- Απαιτητά) Προσόντα  :

  • Γνώσεις Digital Marketing
  • Εμπειρία χρήσης EnterSoft ERP
  • Πτυχίο Πανεπιστημίου Οικονομικών / Διοίκησης Επιχειρήσεων / Επιστημών
  • Επιπλέον Ξένες Γλώσσες (Ιταλικά, Κινέζικα)
  • Εμπειρία στον Κλάδο των Ηλεκτρονικών Συστημάτων Ασφαλείας

Κωδικός αναφοράς

Back Office

Όμοιες Θέσεις

Sales Analyst PPD Αθήνα INGROUP
Business Administrative Assistant Αθήνα EUROPEAN DYNAMICS
Στέλεχος Πωλήσεων Alimos ΡΑΜΜΟΣ ΑΕ
Export Sales Key Account Manager Αθήνα ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΕ
Marketing / HR / Sales Αθήνα Marketing Company
Claims Support Employee Αθήνα NN Hellas Head Office
Junior Logistics Coordinator Αθήνα Adecco
Recruiter Αθήνα Multinational Insurance Company
Retail Marketing Executive Αθήνα Cosmos Sport