Η θέση HydroSym Design Engineer έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

HydroSym Design Engineer από την εταιρεία asso.subsea

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Τεχνικός-ναυτιλιακός όμιλος με έδρα την Ελευσίνα ζητεί Υδραυλικό Μηχανικό Σχεδιαστή με εξειδίκευση στο σχεδιαστικό πρόγραμμα “Hydrosym".  Ο υποψήφιος θα πρέπει να ενημερωθεί για τις αρμοδιότητες και τα προσόντα που είναι απαραίτητα να διαθέτει μέσω του πολυσέλιδου επεξηγηματικού κειμένου (στα Αγγλικά), καθώς και για τον τρόπο αποστολής βιογραφικού, διαμέσου της ιστοσελίδα του ομίλου www.assogroup.com (www.assogroup.com/en/about/careers/). Η αγγελία θα παραμείνει ενεργή μέχρι 20 Φεβρουαρίου 2019, 17:00 GMT+2.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Engineering Supervisor Σχηματάρι ΜΙΝΕΡΒΑ ΑΕ ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Marine Lithium Product Manager (PMML 0120) Αθήνα SYSTEMS SUNLIGHT S.A.
Production Supervisor Αθήνα Theon Sensors
FACILITIES COORDINATOR Ασπρόπυργος ΑΡΧΕΙΟΘΗΚΗ ΑΕ
JUNIOR PRODUCTION ENGINEER (Mechanical Engineer) Avlona ELVALHALCOR - Aluminium Rolling Division
Technical Order Engineer Pireas MAN Energy Solutions Hellas