Η θέση Collection Agents έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Δικηγορική εταιρεία στην Αθήνα, αναζητά υπαλλήλους για τηλεφωνική διαχείριση τραπεζικών χορηγήσεων σε καθυστέρηση.

Προφίλ υποψηφίου

  • Τουλάχιστον 2ετή προϋπηρεσία σε τηλεφωνικό κέντρο ή τραπεζικό οργανισμό
  • Επαρκής γνώση εφαρμογών MS office (Word/Excel)

Απαραίτητα Προσόντα

Δεξιότητες υποψηφίου

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και εργασιακή συνέπεια
  • Δυναμική, οργανωτική προσωπικότητα με υψηλό αίσθημα ομαδικότητας

Η Εταιρεία προσφέρει

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχου και παραγωγικότητας
  • Ομαδικό πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα ανέλιξης

Κωδικός αναφοράς

Collection Agents

Όμοιες Θέσεις

Αρχιτέκτων Μηχανικός Nea Ionia ΣΟΥΡΗΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Kryonerio ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ ΑΒΕΕ
Senior Software Engineer Athina Xtapod
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Process Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Piping Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
AutoCAD Designer (Technical Office) Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Dredging/Marine Construction Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
Technical Office Civil Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V