Η θέση ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ THEFIXERS έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ THEFIXERS από την εταιρεία THEFIXERS

Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

  • Εγγυάται την ομαλή διεξαγωγή των εργασιών του καταστήματος καθώς και τη σωστή λειτουργία των επί μέρους τμημάτων.
  • Διασφαλίζει την τήρηση πολιτικών και διαδικασιών της εταιρίας με στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Είναι υπεύθυνος για την τήρηση των προβλεπόμενων διαδικασιών ελέγχου και παραλαβήςτων συσκευών των πελατών.
  • Εχει την ευθύνη της σωστής διαχείρισης των αποθεμάτων και τη διασφάλιση της ποιότητας των εμπορευμάτων και των ανταλλακτικών.
  • Συμμετέχει στη διαδικασία αποφάσεων για τις προωθητικές ενέργειες με την Εμπορική Διεύθυνση και εγγυάται τη σωστή εφαρμογή τους.
  • Εξασφαλίζει ότι οι χώροι και ο εξοπλισμός του καταστήματος βρίσκονται σε άριστη κατάσταση και λειτουργούν με ασφάλεια.
  • Είναι προσανατολισμένος στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη με στόχο την επίτευξη υψηλού επιπέδου ικανοποίησης.
  • Εχει την κύρια ευθύνη για την επίτευξη των στόχων του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου

·         Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση διοίκησης ομάδας σε εταιρία λιανικής πώλησης

·         Γνώση Αγγλικών και Η/Υ

·         Προγραμματισμός & οργάνωση με έμφαση στη διαχείριση πολλαπλών θεμάτων και τη διαχείριση χρόνου

·         Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες

·         Ομαδικότητα και συνεργασία

·         Καλές γνώσεις προιόντων τεχνολογίας και τεχνικών χαρακτηριστικών συσκευών και αξεσουάρ

·         Επιθυμητές τεχνικές γνώσεις επισκευής προιόντων (smartphone,tablet,laptop)

·         Προσφέρονται

·         Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών που περιλαμβάνει υψηλές αποδοχές, bonus βάσει στόχων

·         Συνεχής εκπαίδευση

·         Προοπτικές εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

n/a