Η θέση Υπάλληλος Λογιστηρίου έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Υπάλληλος Λογιστηρίου από την εταιρεία TNL

Πλήρης Απασχόληση
Πειραιάς

Περιγραφή Θέσης

Εμπορική εταιρία στον Πειραιά, που δραστηριοποιείται στο χώρο της ναυτιλίας επιθυμεί να προσλάβει,

Υπάλληλο Λογιστηρίου

Ο/η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει απαραίτητα τα κάτωθι προσόντα:

  • Σχετικό πτυχίο Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι.
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία  σε μηχανογραφημένο λογιστήριο εμπορικής εταιρίας τουλάχιστον ενός (1) έτους.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση Η/Υ, ERP (Softone)
  • Οργανωτικές ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας
  • Ικανότητα εργασίας υπο πίεση
  • Δέσμευση στην λεπτομέρεια

Τα βιογραφικά των υποψηφίων που δεν πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις, δεν θα λαμβάνονται υπόψη.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό  επιλέγοντας Αίτηση επισυνάπτοντας πρόσφατη φωτογραφία τους(όποιος/α επιθυμεί)

Κωδικός αναφοράς

Υπάλληλος Λογιστηρίου