Η θέση Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστήριων - Παρασκευαστής/στρια εργαστηρίου έχει αποθηκευτεί.

Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστήριων - Παρασκευαστής/στρια εργαστηρίου από την εταιρεία ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

Αδιάφορο
Athina

Περιγραφή Θέσης

Το Διαγνωστικό κέντρο Παπανδρέου, στο πλαίσιο επέκτασης των δραστηριοτήτων του, αναζητά για άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης:

Τεχνολόγο Ιατρικών Εργαστήριων ή Παρασκευάστρια Εργαστηρίου

Προσόντα που απαιτούνται:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ αντίστοιχο της ειδικότητας
  • Άριστη γνώση αιμοληψιών
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε διάφορες βάρδιες

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Αμοιβή αντίστοιχη των προσόντων και της θέσης εργασίας
  • Μισθολογική σταθερότητα
  • Άριστες συνθήκες εργασίας – Σύγχρονο Ιατροτεχνολογικό εξοπλισμό
  • Δυνατότητα εξέλιξης με αξιοκρατικά κριτήρια
  • Διαρκή εκπαίδευση και επιμόρφωση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο: hra@medpap.gr αναγράφοντας τον κωδικό θέσης ΜΙΚΡΟ. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

ΧΗΜΙΚΟΣ B - Athina The Science Support
Logistics Officer B - Aspropyrgos Meidanis
SALES ENERGY ADVISORS - Αθήνα B - Αθήνα Volton Ελληνική Ενεργειακή Α.Ε
Αξίζεις 5.000€ μηνιαίως; B - Αθήνα Newdeal Real Estate Group
Technology Project Manager B - Αθήνα PeopleCert