Η θέση Σχεδιαστής/ρια Επίπλων - Πωλήσεις έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Σχεδιαστής/ρια Επίπλων - Πωλήσεις από την εταιρεία BALTON

Αδιάφορο
Alimos

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία επίπλων αναζητεί Σχεδιαστή/ρια Επίπλων - Πωλήσεις για τον εκθεσιακό της χώρο στον Άλιμο:

Η εταιρεία προσφέρει:

- Full time - Μόνιμη απασχόληση.

- Σταθερό μισθό και ασφάλιση.

- Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση.

- Επαγγελματική ανέλιξη.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

- Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (AutoCad, Rhinoceros - Vray, 3D Max - Corona).

- Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων επεξεργασίας εικόνας (Adobe Photoshop, Illustrator).

- Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).

- Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορικός και γραπτός λόγος).

- Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και επαγγελματισμός.

- Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.

- Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη.

- Οργανωτικές ικανότητες, σωστή διαχείριση χρόνου και προσοχή στην λεπτομέρεια.

Επιθυμητά προσόντα:

- Δίπλωμα οδήγησης.

- Συνεχής παρακολούθηση των σύγχρονων τάσεων στον χώρο του design.

Κωδικός αναφοράς

BAL2021