Η θέση ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ από την εταιρεία Vector Brands

Full-Time
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Vector Brands , η εταιρεία που αντιπροσωπεύει τo WD-40, Masterlock,HPX,Qbrick  και άλλα κορυφαία brands από το χώρο του DIY στην Ελλάδα αναζητεί σύμβουλο πωλήσεων με περιοχές ευθύνης στην Αττική και την Επαρχία

Καθήκοντα
  • Ο νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την προώθηση των προιόντων της Vector Brands τόσο στα υφιστάμενα σημεία πώλησης όσο και σε νέο πελατολόγιο.
  • Το πελατολόγιο της εταιρείας μεταξύ άλλων περιλαμβάνει βιομηχανικά καταστήματα, χρωματοπωλεία-τεχνικά καταστήματα-καταστήματα πώλησης ηλεκτρολογικού υλικού

Προσόντα
  • Πτυχίο ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Marketing
  • Σχετική με το αντικείμενο προϋπηρεσία σε δίκτυο Super Market ή/και σε αλυσίδες καταστημάτων.
  • Γνώση Αγγλικών και εξοικείωση με την νέα τεχνολογία
  • Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)
  • Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ
  • Γνώση MS Office
  • Εργατικότητα, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων

Προσφέρονται :
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Bonus Επίτευξης Στόχων
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εταιρική τηλεφωνική σύνδεση και tablet

Ιδιωτική ασφάλιση
  • Πλήρης κάλυψης εξόδων κίνησης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυναμικό περιβάλλον
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης

#Πωλητής, Πωλήσεις, Πωλητές, Πωλητής Χονδρικής, Εξωτερικός Πωλητής, Υπεύθυνος Πωλήσεων Χονδρικής

Κωδικός αναφοράς

Σύμβουλος Πωλήσεων - Αττική