Η θέση Πωλητής/Πωλήτρια έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλητής/Πωλήτρια από την εταιρεία UNIFLAME ΑΕ

Πλήρης Απασχόληση
Λάρισα

Περιγραφή Θέσης

H εταιρεία UNIFLAME ΑΕ, με πολυετή εμπειρία στην Ελληνική Αγορά, διαχειρίζεται κορυφαία εμπορικά σήματα στο χώρο των Πούρων, Καπνών, Ειδών Καπνιστού και Ζαχαρωδών, προσφέροντας ένα οργανωμένο δίκτυο πωλήσεων και διανομής.

Στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, η εταιρία επιθυμεί να προσλάβει πωλητή/τρια για το Τμήμα Πωλήσεων με έδρα τη Λάρισα και περιοχή ευθύνης Θεσσαλία και Νομό Πιερίας.

Η θέση αφορά στη μεθοδική πώληση των προϊόντων της Εταιρείας σε όλα τα κανάλια της λιανικής και της χονδρικής. Ο/Η Πωλητής/τρια στοχεύει στη βελτιστοποίηση της διανομής και εικόνας των προϊόντων της Εταιρείας και στη διεύρυνση του υπάρχοντος πελατολογίου.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ανώτερης Εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Προϋπηρεσία έως 2 χρόνια στον κλάδο των πωλήσεων (επιθυμητή)
  • Ικανότητες επικοινωνίας, δημιουργίας σχέσεων και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στα αποτελέσματα & ευελιξία
  • Δυνατότητα εργασίας σε ομάδες αλλά και ανεξάρτητα
  • Διάθεση για συνεχή ανάπτυξη & εξέλιξη
  • Ικανότητα να δουλεύει υπό πίεση
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα μετακινήσεων εκτός έδρας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους
  • Επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας

Παροχές της Εταιρείας:

  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης
  • Προγράμματα εκπαίδευσης και ανάπτυξης
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο & Laptop
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Σταθερό και φιλικό εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το Βιογραφικό τους στο παρακάτω email αναφέροντας απαραίτητα τον Κωδικό της Θέσης.

(Οι αιτήσεις θα αντιμετωπισθούν με πλήρη εχεμύθεια)

Κωδικός αναφοράς

Πωλητής/Πωλήτρια