Η θέση Πωλήτρια / Πωλητής έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλήτρια / Πωλητής από την εταιρεία TRIUMPH International

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

TRIUMPH International,

ηγέτιδα Εταιρεία στο τομέα των εσωρούχων ,
επιθυμεί να προσλάβει άμεσα

Πωλήτριες λιανικής πλήρους απασχόλησης για καταστήματα

στην Αθήνα

Απαραίτητα προσόντα :

• Απολυτήριο Λυκείου
• Γνώση Αγγλικών (
Basic)
• Εξοικείωση με το χειρισμό Η/Υ
• Επιθυμητή προϋπηρεσία στο χώρο των εσωρούχων
• Επικοινωνιακές ικανότητες και ευχάριστος χαρακτήρας
• Ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας

Η Εταιρεία προσφέρει :

• Δυνατότητες εξέλιξης και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Συνεχή εκπαίδευση
• Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον

  • Υπόψη Διεύθυνσης Προσωπικού
  • Διεύθυνση :  Aβέρωφ 34 – 142 32 N. Iωνία
  • Fax: 210 2526410

Κωδικός αναφοράς

Πωλήτρια / Πωλητής

Solution Architect in Athens B - Kifissia ACCENTURE ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ A.E.
Υπεύθυνος/η Οικονομικού Τμήματος B - Aghia Paraskevi Το Χαμόγελο του Παιδιού
Finnish speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
Portuguese speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
Norwegian speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
German Speaking Job Opportunities B - Αθήνα Teleperformance
French speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance