Η θέση Προσωπικό Ασφαλείας - Security έχει αποθηκευτεί.

Προσωπικό Ασφαλείας - Security από την εταιρεία Kolossos Security

Αδιάφορο
Rodos

Περιγραφή Θέσης

ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣΦΥΛΑΞΗΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ)

Η KOLOSSOS SECURITY διαθέτει πολυετή εμπειρία στον κλάδο των υπηρεσιών φύλαξης και πελατολόγιο υψηλών απαιτήσεων

Σκοπός της KOLOSSOS SECURITY είναι να παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις ασφαλείας

υψηλού επιπέδου προσαρμοσμένες στις ανάγκες του κάθε πελάτη.

Η εταιρία αναζητά προσωπικό ασφαλείας (security)για τη στελέχωση φύλαξης στη Ρόδο

Προσφέρονται:

 Ικανοποιητικές αποδοχές

 Δυνατότητα εξέλιξης σε δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Απαραίτητα προσόντα

 Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν2518/97 σε ισχύ απαραίτητα

 Υπευθυνότητα

 Συνέπεια

 Ζήλος για εργασία

Θα προτιμηθούν οι έχοντες ενεργή κάρτα ανεργίας

Αποστολή Βιογραφικών πατώντας "Αίτηση"

Κωδικός αναφοράς

Προσ.Ασφαλείας ΡΟΔΟΣ