Η θέση Οδηγός Οδικής Βοήθειας- Φορτηγού έχει αποθηκευτεί.

Οδηγός Οδικής Βοήθειας- Φορτηγού από την εταιρεία Europ Assistance Greece

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Full-Time
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Europ Assistance Greece, πολυεθνική ασφαλιστική εταιρεία και παγκόσμιος ηγέτης στις υπηρεσίες βοήθειας με παρουσία σε 200 χώρες στην υφήλιο, στα πλαίσια της δυναμικής της ανάπτυξης στην Ελληνική αγορά οπού δραστηριοποιείται επιτυχώς τα τελευταία 30 χρόνια,  αναζητά να προσλάβει, για τον ιδιόκτητο στόλο της, τελευταίας τεχνολογίας,  Οδηγούς και τεχνικούς   Οδικής   Βοήθειας, για μόνιμη απασχόληση με έδρα το νομό Αττικής:

Α .
Οδηγός  Οδικής Βοήθειας- Φορτηγού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πτυχίο μηχανοτεχνίτη – Ηλεκτροτεχνίτη (Επιθυμητό)
  • Δίπλωμα κατηγορίας   Ε
  • Κάτοχος ψηφιακού ταχογράφου και κάτοχος ΠΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση των δρόμων της Αττικής
  • Καλή γνώση και χειρισμό tablet / ηλεκτρονικών συσκευών
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο

Β. Τεχνικούς Οδικής Βοήθειας – Βαν

  • Πτυχίο μηχανοτεχνίτη – Ηλεκτροτεχνίτη
  • Δίπλωμα Επιβατικού αυτοκινήτου Κατηγορίας  Β
  • Εμπειρία σε συνεργεία αυτοκινήτων (επιθυμητή)

Γ .Τεχνικούς Οδικής βοήθειας -Μηχανές

  • Δίπλωμα μηχανών απεριόριστων κυβισμού Α

Πρόσθετα Προσόντα

  • Ευγένεια και επαγγελματισμός
  • Ομαδικότητα και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης κρίσεων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Παροχή Ασφαλιστικής Κάλυψης

Η
Europ Assistance Greece εξετάζει κάθε αίτηση με βάση τα προσόντα που ζητούνται για κάθε θέση, τα οποία αποτελούν και τα κριτήρια αξιολόγησης του δυνητικού προσωπικού, και με βάση την αρχή των ίσων ευκαιριών. Κατά την εξέταση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

* Η αποστολή του βιογραφικού σας σημαίνει και την ρητή αποδοχή της απαιτούμενης επεξεργασίας μόνο των απολύτως απαραίτητων προσωπικών σας δεδομένων και μόνο εφόσον παρέχετε τη συγκατάθεση σας. Τα βιογραφικά και τα προσωπικά σας δεδομένα δε διαβιβάζονται σε τρίτους και χρησιμοποιούνται αποκλειστικά για να διερευνηθεί η προοπτική της μελλοντικής επαγγελματικής συνεργασίας μας. Κάθε επεξεργασία προσωπικών δεδομένων πραγματοποιείται σύμφωνα με τις επιταγές του Νόμου 2472 /97 περί προστασίας του ατόμου από την επεξεργασία δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα και του Κανονισμού (ΕΕ) 2016/679 του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου και κάθε υποψήφιος διατηρεί δικαίωμα ενημέρωσης, πρόσβασης και αντίρρησης, όπως ο ως άνω νόμος ορίζει.

Κωδικός αναφοράς

Οδηγός Οδικής Βοήθειας- Φορτηγο