Η θέση ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ από την εταιρεία ΤΕΜΑΚ Α.Ε

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ΤΕΜΑΚ, εταιρεία εξειδικευμένη στην ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΝΕΡΟΥ με Βιομηχανική παραγωγή και δραστηριότητα στην Ελληνική και Διεθνή αγορά.

ζητά

ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Σκοπός Θέσης :
  • Η ανάπτυξη των πωλήσεων των Προϊόντων της εταιρείας

Αγορά Στόχος :

  • Εντός Ελλάδας

Προσόντα :

  • Μηχανολόγος ή Χημικός Μηχανικός
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία 2-3 ετών σε πωλήσεις στον κλάδο της Βιομηχανίας
  • Συνέπεια, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Άνεση στην επικοινωνία και στη συνεργασία
  • Επικέντρωση στα Αποτελέσματα και το Στόχο
  • Άνεση στη χρήση και αξιοποίηση Η/Υ, προγραμμάτων κειμένου, υπολογισμών και σχεδίασης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους αποστέλλοντας το βιογραφικό τους σημείωμα στη TEMAK A.E. Λεωφόρος Τατοϊου  62, Τ.Κ.136 77 – Αχαρνές (Μενίδι)   Τηλ. 210-2581583, Fax: 210-2533989.

Κωδικός αναφοράς

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Όμοιες Θέσεις

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΚΙΝΗΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ B - Αργυρούπολη REMAX HOMES
Solution Architect in Athens B - Kifissia ACCENTURE ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ A.E.
Sommelier - Dubai B - Αθήνα Nammos Group
Waiter / Waitress - Dubai B - Αθήνα Nammos Group
Event Planner - Dubai B - Αθήνα Nammos Group
Pastry Staff - Dubai B - Αθήνα Nammos Group
Kitchen Staff - Dubai B - Αθήνα Nammos Group