Η θέση ΘΕΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ ΚΑΙ ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ έχει αποθηκευτεί.

ΘΕΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ ΚΑΙ ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ από την εταιρεία KMD LAW FIRM AND ASSOCIATES

Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Διενέργεια ερευνών/ελέγχων τίτλων ακινήτων
Αυτονομία σύνταξης δικογράφων
Ικανότητα εργασίας με χρονοδιαγράμματα

Απαραίτητα Προσόντα

Η Δικηγορική Εταιρεία KMD LAW FIRM & ASSOCIATES αναζητά δικηγόρους για μόνιμη συνεργασία με ελάχιστη εμπειρία 5 ετών σε αστικό και εμπορικό δίκαιο καθώς και ασκούμενους δικηγόρους.
Απαιτείται άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (επικοινωνία σε γραπτό και προφορικό λόγο) και χειρισμού Η/Υ (MS Office).
Αποστολή βιογραφικών στο email :

Κωδικός αναφοράς

n/a

Μηχανικός Λογισμικού – Software Developer B - Nea Smyrni BOSS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
Βοηθός Λογιστή B - Ασπρόπυργος ΑΤΡΕΥΣ ΕΠΕ
ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ B - Αθήνα ACTIONLINE
Credit Control Officer B - Nea Philadelfia B&F ABEE ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ
ΕΜΠΟΡΙΟ / ΠΡΟΩΘΗΣΗ B - Μεταμόρφωση
Senior Network & Infrastructure Administrator B - Αθήνα ALPHA BULKERS SHIPMANAGEMENT INC
Διευθυντής Πωλήσεων B - Μαρούσι KOLOSSOS SECURITY