Η θέση Διαχειριστής Έργων Αλουμινίου έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Διαχειριστής Έργων Αλουμινίου

Πλήρης Απασχόληση
Kallithea

Περιγραφή Θέσης

Πολυεθνική εταιρία ηγέτης στον τομέα των ενεργειακών συστημάτων αλουμινίου αναζητά συνεργάτη για να καλύψει την θέση του:

Διαχειριστή Έργων Αλουμινίου

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Μελέτη έργων εσωτερικού – εξωτερικού
  • Κοστολόγηση έργων
  • Προετοιμασία και αποστολή σχεδίων (Shop Drawings) προς τους πελάτες
  • Προετοιμασία και αποστολή κατασκευαστικών σχεδίων προς τους κατασκευαστές
  • Προμέτρηση κουφωμάτων (Take Off)
  • Εκτύπωση των Barcodes των κουφωμάτων του έργου και αποστολή στο κατασκευαστικό εργαστήριο

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Αρχιτέκτων Μηχανικός, Πολιτικός Μηχανικός, Μηχανολόγος Μηχανικός
  • Γνώσεις σχεδιαστικών προγραμμάτων 2d – 3d (AutoCAD υποχρεωτικά)
  • Ξένες γλώσσες, Αγγλικά (υποχρεωτικά), Οποιαδήποτε άλλη γλώσσα (προαιρετικά)
  • Προγραμματισμός, οργάνωση, ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Άριστες  επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες, δυναμισμό, ομαδικό πνεύμα, αίσθηση καθήκοντος ,εργατικότητα .
  • Διαχείριση χρόνου σε πολύ στενά χρονοδιαγράμματα

Παροχές:

Κωδικός αναφοράς

AL042021

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός B - Gerakas ΣΕΡΒΕΙ ΝΤΙΤΖΙΤΑΛ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤ
ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ B - Αθήνα ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Α.Ε.
Private Chef B - Αθήνα
Γραφίστρια/Γραφίστας B - Αθήνα Das Home
Team Lego - Junior Software Developers B - Αθήνα ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΕ
DevOps Engineer B - Αθήνα Novibet