Η θέση Β.Λογιστή έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Β.Λογιστή

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Pireas

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία στον χώρο της τεχνολογίας αναζητά για το λογιστήριο της:

Β.Λογιστή

(Εμπειρία σε επιχειρήσεις τροφίμου)

Περιγραφή θέσης:

  • Καταχώριση λογιστικών εγγραφών σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία
  • Καταχώριση - έκδοση παραστατικών
  • Συμφωνίες λογαριασμών
  • Παρακολούθηση – έλεγχος λογιστικής αποθήκης
  • Παρακολούθηση ταμείου - εμβασμάτων
  • Κοστολόγηση
  • Συμφωνίες υπολοίπων τραπεζών, πελατών και προμηθευτών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ στον τομέα Λογιστικής – Οικονομικής Κατεύθυνσης
  • 4-6 χρόνια συναφούς εμπειρίας σε εταιρία τροφίμων
  • Εμπειρία σε Microsoft Navision  θα συνεκτιμηθεί
  • Καλή γνώση των προγραμμάτων MS Office (κυρίως MS Excel & MS Outlook)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτό και προφορικό επίπεδο)
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και προτεραιοτήτων
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

  Επιθυμητά προσόντα θα θεωρηθούν:

  • Εμπειρία σε ERP συστήματα
  • Εμπειρία/Γνώση IFRS

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ

Κωδικός αναφοράς

#λογιστης