Η θέση Βοηθός Συντηρητή και Συντηρητή - ηλεκτρολόγο παραγωγής έχει αποθηκευτεί.

Βοηθός Συντηρητή και Συντηρητή - ηλεκτρολόγο παραγωγής από την εταιρεία VASGLASS

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Βασιλικό Χαλκίδας

Περιγραφή Θέσης

Η VASGLASS αναπτύσσεται και ζητάει προσωπικό…

Προσφέρει πλήρες ωράριο, ικανοποιητικές αποδοχές, οικογενειακό περιβάλλον και εξέλιξη.
Η VASGLASS – ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΠΕ, με εργοστάσιο & γραφεία στο Βασιλικό Χαλκίδας,
είναι η μεγαλύτερη & ταχύτερα αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία μεταποίησης γυαλιού στην Ελλάδα από το 1965.

Ζητάει για άμεση πρόσληψη:

Βοηθό Συντηρητή και Συντηρητή - ηλεκτρολόγο παραγωγής

Αρμοδιότητες:
• Υπεύθυνος για την εξασφάλιση της ορθής λειτουργίας του ηλεκτρολογικού και μηχανολογικού εξοπλισμού της παραγωγικής μονάδας & των περιφερειακών λειτουργιών
• Αντιμετώπιση & επίλυση βλαβών κατά την παραγωγική διαδικασία
• Συμμετοχή στον προγραμματισμό και την υλοποίηση των τακτικών συντηρήσεων
• Συμμετοχή σε νέα project για την βελτίωση ή τον εκσυγχρονισμό των εγκαταστάσεων

Τόπος Εργασίας:
• Βασιλικό Χαλκίδας

Επιθυμητά Προσόντα:
• Πτυχίο TEI Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή Τεχνικής Σχολής
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση στον βιομηχανικό τομέα
• Καλή Γνώση Αγγλικών και χειρισμού H/Y
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και τήρηση deadlines
• Τυπικότητα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία
• Αντίληψη, χαρακτήρας, οργανωτικότητα
• Υπευθυνότητα, ευελιξία, ομαδικό πνεύμα

Η Εταιρία μας προσφέρει:
• Άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης
• Σύγχρονο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
• Δελεαστικό πακέτο αποδοχών
• Διαρκή Εκπαίδευση
• Ευκαιρίες εξέλιξης

Κερδίστε μαζί μας μία θέση στο μέλλον!

Αποστολή βιογραφικών πατώντας Αίτηση
Website:  www.vasglass.gr

Κωδικός αναφοράς

Βοηθό Συντηρητή και Συντηρητή -