Η θέση Βοηθός Προϊσταμένης Ορόφων έχει αποθηκευτεί.

Βοηθός Προϊσταμένης Ορόφων από την εταιρεία Iberostar Hotels & Resorts

Εποχική/Προσωρινή απασχόληση
Rethymno

Περιγραφή Θέσης

Για την νέα σεζόν 2021, μεγάλος ξενοδοχειακός όμιλος ζητά, για τα ξενοδοχεία του στην Κρήτη, προσωπικό των παρακάτω ειδικοτήτων :

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗΣ ΟΡΟΦΩΝ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:

  • Βοηθά την προϊσταμένη ορόφων στη διεξαγωγή απογραφής λινών, και στη μηνιαία απογραφή υλικών.
  • Δημιουργεί και διατηρεί αποτελεσματική συνεργασία με τους συναδέλφους
  • Φέρνει εις πέρας όλες τις απαιτήσεις της δουλειάς, με προθυμία, υπό τις οδηγίες της γενικής προϊσταμένης
  • Έλεγχος σωστής κατανομής λινών στα δωμάτια, καθώς και παρακολούθηση εισερχομένων/ εξερχομένων λινών
  • Επίβλεψη με σκοπό τη σωστή χρήση καθαριστικών και χημικών από το προσωπικό του τμήματος
  • Έλεγχος σωστής κατανομής λινών στα δωμάτια, καθώς και επίβλεψη εισερχομένων/ εξερχομένων λινών
  • Αναφέρει τυχόν ελλείψεις, δυσλειτουργίες και τεχνικά προβλήματα
  • Γνωρίζει και φροντίζει να τηρούνται πιστά τα συστήματα ISO, καθώς και τα ισχύοντα Πρωτόκολλα, όσο αφορά στην ασφάλεια και υγιεινή, όπως αυτά έχουν διαμορφωθεί και λόγω της πανδημίας  COVID19
  • Παρακολούθηση ημερομισθίων, υλικών καθαρισμού και λινών.

Απαραίτητα Προσόντα

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

  • Τουλάχιστον 3-4 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων
  • Γνώση τουλάχιστον μια ξένης γλώσσας
  • Πτυχίο Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων

Κωδικός αναφοράς

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗΣ ΟΡΟΦΩΝ

Όμοιες Θέσεις

BARTENDER Ρέθυμνο TROULIS ROYAL COLLECTION
GUEST RELATIONS AGENT Rethymno TROULIS ROYAL COLLECTION
Receptionist A Rethymno Iberostar Hotels & Resorts
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΑΝΤΖΑΣ/ KITCHEN PORTER Rethymno TROULIS ROYAL COLLECTION
HOUSEKEEPER/ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ Ρέθυμνο TROULIS ROYAL COLLECTION