Η θέση Αναζήτηση Συνεργατών στην Εταιρεία Lexikkon Α έχει αποθηκευτεί.

Αναζήτηση Συνεργατών στην Εταιρεία Lexikkon Α από την εταιρεία Lexikkon Α

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Αναζήτηση Συνεργατών στην Εταιρεία Lexikkon Α

Η Εταιρεία Lexikkon Α συστάθηκε με έναν αντικειμενικό στόχο, να παρέχει την υψηλότερη ποιότητα υπηρεσιών στους τομείς στους οποίους δραστηριοποιείται. Σε αυτήν την προσπάθεια θέλουμε να απασχολούμε και επιδιώκουμε να προσλάβουμε άμεσα τους πιο εξειδικευμένους Ακαδημαϊκούς σε όλους τους τομείς, αυτήν την περίοδο έχουμε περισσότερο ανάγκη για συνεργάτες στον κλάδο της Μουσικής, Προγραμματισμό υπολογιστών, Νομικών, Στατιστική, Λογιστική, Μάρκετινγκ, Oικονομικά, Βιολογία, Φυσική, Πολιτικούς Μηχανικούς, Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς, Μηχανολόγους Μηχανικούς, Επιμετρητές Ποσοτήτων, Φιλολογικά, Αρχιτεκτονική, Χημεία, Γλωσσολογία και σε όλους τους άλλους κλάδους για εκπόνηση εργασιών, πρότζεκτ και υποστήριξη φοιτητών στον κάθε συναφές κλάδο ανάθεσης.

Απαιτούμενα προσόντα

Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι ειδικοί και γνώστες του τομέα της εμπειρογνωμοσύνης τους, και το ελάχιστο προσόν που πρέπει να έχουν είναι πτυχίο πανεπιστημίου στον τομέα εξειδίκευσης και εμπειρογνωμοσύνης τους. Οι ειδικοί σε όλους τους κλάδους καλούνται να υποβάλουν αίτηση στην Εταιρεία μας.

Πληρωμές

Για κάθε εργασία επεξεργασίας, εργασία διόρθωσης (proofreading), ανάθεση, δοκίμιο πρότζεκτ και
υποστήριξη φοιτητών στον κάθε συναφές κλάδο ανάθεσης κ.λπ., η εταιρεία μας θα καταλήξει σε συμφωνία με τον εργολάβο και όλες οι λεπτομέρειες πληρωμής θα συμφωνηθούν μεταξύ της εταιρείας και του εργολάβου πριν ξεκινήσει η επικείμενη εργασία.

Πληροφορίες

Τα πρότζεκτ μπορει να είναι και στα Ελληνικά και στα Αγγλικά.

Αίτηση

Εάν πληροίτε τις απαιτήσεις μας, στείλτε με e-mail το βιογραφικό σας και ένα δείγμα των εργασίων σας πατώντας "Αίτηση".

Κωδικός αναφοράς

Αναζήτηση Συνεργατών