Η θέση Web Developers έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Web Developers από την εταιρεία Dr Prinou

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Tα  DR PRINOU ζητούν web developer για την ανάπτυξη του τμήματος της

Απαραίτητα προσόντα:

HTML5, CSS3, Photoshop, βασικές αρχές της PHP και Social Media.

Προσωπικά Χαρακτηριστικά :
Προτίμηση Εργασίας σε Ομάδα Οργάνωση
Διαχείριση Χρόνου
Χρονική Συνέπεια
Αξιοπιστία και δημιουργικότητα
Δυνατότητα ανταπόκρισης σε επείγοντα ζητήματα
Έμφαση στην λεπτομέρεια και στην ποιότητα αποτελέσματος

Παροχές  :
Συνεχής εκπαίδευση
Εξειδίκευση
Κίνητρα ανάπτυξης
Προοπτικές εξέλιξης καριέρας

Αποστολή βιογραφικών: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a