Η θέση Software Developer έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Software Developer

DATA DESIGN εταιρεία που αναπτύσσει εφαρμογές στον χώρο της υγείας, αναζητά στελέχη για πλήρη απασχόληση.

Τα καθήκοντα της θέσης αφορούν σε:
Yποστήριξη των εφαρμογών της εταιρείας
• Αναλυση δεδομένων και δημιουργία αναφορών
• Ανάπτυξη νέων υποσυστημάτων

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής στον τομέα της Πληροφορικής.
  • Object Oriented Programming
  • Πολύ καλή γνώση SQL και ειδικά του MS-SQL Server
  • Ικανότητα γρήγορης εκμάθησης λειτουργίας εφαρμογών.
  •  Ικανότητα ανάλυσης και καθορισμού προδιαγραφών
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επιθυμητή γνώση Gupta, .NET, C#, Java,JavaScript , IntelliJVisual CodeNetBeans ανάπτυξη mobile εφαρμογών,Android SDK.

Απαραίτητη είναι η εκπλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων.

Αποστολή βιογραφικών κάνοντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

Software Developer