Η θέση SENIOR IN-HOUSE LAWYER έχει αποθηκευτεί.

SENIOR IN-HOUSE LAWYER από την εταιρεία ΣΙΟΥΦΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

SENIOR IN-HOUSE LAWYER

(SL_2)

Η δικηγορική εταιρεία Σιούφας και Συνεργάτες, αναζητεί δικηγόρο.

Απαραίτητα Προσόντα

Περιγραφή θέσης και Απαραίτητα Προσόντα:

  • 10 έτη εργασιακή εμπειρία σε υποθέσεις εμπορικού, αστικού δικαίου και αναγκαστικής εκτέλεσης
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Νομικού Τμήματος σε μεγάλο οργανισμό
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Άδεια Ασκήσεως Δικηγορικού επαγγέλματος
  • Μεταπτυχιακό σε Διοίκηση Επιχειρήσεων/MBA θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

SL_3