Η θέση Operations Director έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Operations Director από την εταιρεία TBSP Engineering S.A.

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Κορωπί

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία TBSP Engineering S.A, ζητά Operations Director

Η θέση αναφέρεται στη Διοίκηση της Εταιρείας.

Requirements

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δίπλωμα ΑΕΙ Ηλεκτρονικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού.
  • 15ετή εμπειρία σε Διευθυντικές θέσεις ή θέσεις ευθύνης σε Τεχνικές Εταιρείες με εμπειρία στη διαχείριση τεχνικού προσωπικού όλων των βαθμίδων, project management και γνώση της Διεθνούς αγοράς στους τεχνολογικούς τομείς ενδιαφέροντος της Εταιρείας, όπως αυτοματισμοί, τηλεμετρία, IoT και ηλεκτρονικά μέτρα προστασίας.
  • Δυναμική προσωπικότητα με Διοικητικές και Οργανωτικές ικανότητες
  • Να έχει άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας,
  • Να είναι διαθέσιμος για μετακινήσεις εντός και εκτός Ελλάδος

Benefits