Η θέση DEVELOPER έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

DEVELOPER

Πλήρης Απασχόληση
Aghios Ioannis Rentis

Περιγραφή Θέσης

DEVELOPER

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών, η μεγαλύτερη στον κλάδο της, με παρουσία στην Αθήνα, Πάτρα, Θεσσαλονίκη και Βουκουρέστι, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων στην Διεύθυνση Πληροφορικής.

Η Εταιρεία ταχύτατα αναπτυσσόμενη με ανθρώπινο δυναμικό 450 υψηλά εξειδικευμένων επαγγελματιών εξυπηρετεί ένα πελατολόγιο στο οποίο συγκαταλέγονται οι μεγαλύτερες ελληνικές και πολυεθνικές εταιρείες από όλους τους κλάδους της οικονομίας.

Τίτλος Θέσης: Developer

Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή 9 π.μ. – 5 μ.μ.

Αρμοδιότητες:

  • Κατανόηση των επιχειρησιακών αιτημάτων, προσπάθεια εύρεσης της βέλτιστης λύσης και δομημένη υλοποίηση εντός προθεσμιών.
  • Διενέργεια ποιοτικών ελέγχων.
  • Διαχείριση εταιρικού CRM (AroTRON).
  • Λήψη και διαχείριση αιτημάτων μέσω λογισμικού καταγραφής έργων.
  • Ανάληψη και διεκπεραίωση ατομικών ή ομαδικών project.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ κατά προτίμηση Πληροφορικής/ Πολυτεχνείου/ Μαθηματικών.
  • Τουλάχιστον 8 μήνες σχετικής προϋπηρεσίας ως Προγραμματιστής βάσεων δεδομένων.
  • Καλή γνώση SQL.
  • Ομαδικότητα και ισχυρή επιθυμία για ανάπτυξη γνώσεων.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία σε εταιρεία που δραστηριοποιείται στον Τραπεζικό τομέα.
  • Εμπειρία στο AroTRON CRM.
  • Γνώση προγραμματισμού σε .NET ή Python.
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών.

Χαρακτηριστικά Υποψηφίων:

  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Προσήλωση στους στόχους της διεύθυνσης πληροφορικής
  • Δυναμισμός
  • Λήψη πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus βάσει απόδοσης.
  • Παροχή εκπτωτικών προνομίων.
  • Δωρεάν πρόγραμμα υγείας και οικογενειακής νοσοκομειακής κάλυψης.
  • Δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Δομημένο πρόγραμμα εκπαίδευσης και ανάπτυξης δεξιοτήτων.

Κωδικός αναφοράς

MS DEVELOPER_14