Η θέση CALL CENTER MANAGER έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

CALL CENTER MANAGER

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα
€1,200.00 - €1,500.00 / μήνας

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία Συμβουλευτικών Υπηρεσιών στο κέντρο της Αθήνας αναζητά Call Center Manager για να διευθύνει το τμήμα πωλήσεων με στόχο την αναγνώριση των ήδη τρεχόντων διαδικασιών αλλά και την εύρεση νέων με στόχο την αύξηση της παραγωγικότητας και βελτίωσης της υπηρεσίας.

Κύρια καθήκοντα

  • Καλή οργάνωση και Ιεράρχηση στους στόχους πωλήσεων.
  • Ανάπτυξη, Προγραμματισμός και Υλοποίηση μακροπρόθεσμων και βραχυπρόθεσμων στόχων.
  • Έλεγχος ομαλής λειτουργίας του Τμήματος και ημερήσια στοχοθέτηση του τμήματος.
  • Παρεμβάσεις με στόχο τη βελτίωση της παραγωγής και της ποιότητας κλίσεων.
  • Παρακολούθηση της πορείας του κάθε συνεργάτη και ορισμός στρατηγικής για την επίτευξη του ημερήσιου στόχου.
  • Έλεγχος χαρτοφυλακίου και των διαδικασιών στα συστήματα της εταιρείας.
  • Ενημέρωση για τον τρόπο χειρισμού υποθέσεων και συστημάτων.
  • Αύξηση πωλήσεων

Δευτερεύοντα καθήκοντα

  • Προώθηση των δημοσίων σχέσεων της εταιρίας.
  • ΄Άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών.
  • Εκπαιδευτικά sessions στα πλαίσια βελτίωσης και αύξησης της αποδοτικότητας

Απαραίτητα Προσόντα

Προδιαγραφές Θέσης

  • Πενταετής εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση χρήσης H/Y
  • Οργανωτικές ικανότητες και ευχέρεια επικοινωνίας
  • Ομαδικότητα και μεταδοτικότητα
  • Ταχύτητα κατανόησης εργασιακών προβλημάτων

Συνθήκες Περιβάλλοντος και Εργασίας

  • Πλήρης απασχόληση (Πενθήμερο)
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον σε ανακαινισμένο κτίριο στη Λεωφόρο Συγγρού
  • Σύστημα Bonus
  • Πενθήμερη απασχόληση

Aποστολή Βιογραφικών (cvs) στο
Kωδικός Αγγελίας : CCM/2021

Κωδικός αναφοράς

CCM/2021

Solution Architect in Athens B - Kifissia ACCENTURE ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ A.E.
Finnish speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
Portuguese speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
Norwegian speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
German Speaking Job Opportunities B - Αθήνα Teleperformance
French speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
Estonian Speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance