Η θέση ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΠΝΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ έχει αποθηκευτεί.

ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΠΝΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ από την εταιρεία SALES PROMOTION CENTER S.A

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

To Sales Promotion Center S.,η πρώτη εταιρία παροχής ολοκληρωμένων και εξειδικευμένων υπηρεσιών marketing και πωλήσεων αναζητά για λογαριασμό εταιρείας καπνικών προιόντων γυναίκες Brand Ambassadors ηλικίας 25- 30 ετών για μόνιμη απασχόληση στην Αθήνα και όλη την Ελλάδα

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

- Eνημέρωση ,επικοινωνία για τα προϊόντα της εταιρίας στο καταναλωτικό κοινό

- Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων

- Customer Service

ΠΑΡΟΧΕΣ ΘΕΣΗΣ

-Σταθερός μηνιαίος μισθός(άνω του βασικού)

-Μηνιαίο bonus αποτελεσματικότητας με επιτυχία 100%

-Εταιρικό Αυτοκίνητο

-Εταιρικό κινητό/ tablet

-Μηνιαία έξοδα μετακίνησης

-Προοπτικές εξέλιξης

-Διαρκής εκπαίδευση και συνεχής ενημέρωση

Απαραίτητα Προσόντα

ΠΡΟΣΟΝΤΑ

-Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες/ικανότητες

-Κέφι και διάθεση για δουλειά

-Συνέπεια στην υλοποίηση του έργου

-Ευχάριστη παρουσία

-Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ

- Καλή Γνώση Αγγλικών

-Πολύ καλή γνώση & Χρήση Η/Υ

-Εμπειρία σε πωλήσεις (θα εκτιμηθεί)

-Δίπλωμα οδήγησης

- Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου

Κωδικός αναφοράς

ΚΑΠΝΙΚΑ ΑΘΗΝΑ

Όμοιες Θέσεις

New Accounts Analyst B - Αθήνα Ria Financial