Η θέση Barman/ Barwoman έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Χερσόνησος

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται από την ξενοδοχειακή μονάδα Elysian Suites στον Ανισσαρά Χερσονήσου για την σεζόν 2020 και 2021, Barman/ Barwoman.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Γνώσεις διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης τροφίμων.
  • Μεθοδικότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια, ομαδικό πνεύμα, συνεργασία

Προσφέρεται:

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός,
  • Πλήρη ασφάλιση

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας, με μια πρόσφατη φωτογραφία.

Κωδικός αναφοράς

n/a