Η θέση .Net Developer έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

.Net Developer

H B-logica αναζητεί C# Programmer για το Τμήμα Ανάπτυξης Εφαρμογών.

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

  • Εμπειρία σε C# (>2 έτη)
  • Εμπειρία σε Microsoft SQL Server (T-SQL)  (>1 έτος)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (άνδρες υποψήφιοι)

Πρόσθετα Επιθυμητά προσόντα:

  • Εμπειρία στη δημιουργία complex queries, data abstractions και reports
  • Εμπειρία σε performance tuning σε SQL queries
  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας.

Η εταιρία προσφέρει:

  • ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων,
  • πρόσθετη ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση,
  • σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας,
  • δυνατότητες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους με έναν από τους παρακάτω τρόπους:

  • με e-mail επιλέγοντας Αίτηση
  • με fax στον αριθμό: 210-34.22.444
  • ταχυδρομικά στην διεύθυνση: Πλαταιών 4, 10435 ΑΘΗΝΑ, Τμήμα Προσωπικού

Για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή διευκρίνηση μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά στο 210-34.22.290.

Όμοιες Θέσεις

Software Developer Αθήνα DATA DESIGN
.NET Software Engineer (nse-a) Melissia DATA COMMUNICATION
Full Stack Developer Kifissia ACCENTURE ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ A.E
Senior Software Engineer ( C ) Παιανία Intralot
Warehouse Activity Supervisor Αθήνα Kotsovolos
Social Network Account Operators (Remote) Αθήνα Global Services Ltd