Η θέση ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΒΑΡΔΙΑΣ ΣΕ ΓΡΑΜΜΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΛΑΙΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΒΑΡΔΙΑΣ ΣΕ ΓΡΑΜΜΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΛΑΙΩΝ

Πλήρης Απασχόληση
Χαλκίδα

Περιγραφή Θέσης

ΜΕΓΑΛΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

ΠΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΖΗΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ

ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΒΑΡΔΙΑΣ ΣΕ ΓΡΑΜΜΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΛΑΙΩΝ

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ειδικότητα Ηλεκτροτεχνίτη, Πρακτικού μηχανικού, Ψυκτικού, Υδραυλικού ή Μηχανικού Εμπορικού Ναυτικού.
  • Απόφοιτος Λυκείου.
  • Ομαδικότητα και συνεργασία.
  • Θέληση για συνεχή μάθηση και βελτίωση στην εργασία.
  • Ικανότητα κατανόησης της παραγωγικής διαδικασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα και αντίγραφο τίτλων σπουδών επιλέγοντας Αίτηση

Τα βιογραφικά σημειώματα θεωρούνται εμπιστευτικά.

Κωδικός αναφοράς

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΒΑΡΔΙΑΣ