Η θέση Υπεύθυνος/η εξυπηρέτησης πελατών έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Υπεύθυνος/η εξυπηρέτησης πελατών από την εταιρεία Veluda

Πλήρης Απασχόληση
Ρέθυμνο

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία Veluda με πολυετή παρουσία στο χώρο των φίλτρων νερού, επιθυμεί να προσλάβει:

Υπεύθυνο/η εξυπηρέτησης πελατών για το κατάστημα Ρεθύμνου

Γενικά καθήκοντα:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Συμμετοχή στην διαχείριση των social media της εταιρείας (facebook-instagram)
  • Επικοινωνία με τμήματα της εταιρείας και παρακολούθηση δεικτών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Προϋπηρεσία σε θέση υποδοχής θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS OFFICE, Internet)
  • Καλή γνώση Αγγλικών σε προφορικό και γραπτό επίπεδο
  • Επαγγελματισμός, συνέπεια, υπευθυνότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και εκτέλεσης πολλαπλών καθηκόντων με αποτελεσματικότητα
  • Ομαδικότητα, οργανωτικότητα, ευχέρεια στην επικοινωνία και τη συνεργασία

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Διασφαλισμένες προοπτικές συνεργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

Υπεύθυνος/η εξυπηρέτησης πελατών