Η θέση Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης POS (τερματικά) έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης POS (τερματικά) από την εταιρεία Mellon Technologies

Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Pireas

Περιγραφή Θέσης

Η Μellon Technologies, η μητρική εταιρεία του Ομίλου,

με ηγετικό ρόλο στον χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, αναζητά

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης POS

Περιγραφή ρόλου

  • Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων τεχνικής υποστήριξης και εξυπηρέτησης εμπόρων
  • Έλεγχος ιστορικού και χρήση εργαλείων και συστημάτων, με στόχο την διάγνωση του τεχνικού ζητήματος

Η θέση αφορά 8ωρη & 6ωρη εργασία σε βάρδιες (πρωινή,απογευματινή,βραδινή) στην έδρα της εταιρίας στο Ν.Φάληρο - πλησίον Ηλεκτρικού Σταθμού.

Επιθυμητά προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Προϋπηρεσία 1 έτους σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Δυνατότητα απασχόλησης 24/7

Η εταιρεία προσφέρει

  • Πλήρες πακέτο αποδοχών (σταθερός μισθός και ασφάλιση)
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

MT_FLM