Η θέση Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών από την εταιρεία Νικ. Α. Ανδρικόπουλος & Συνεργάτες

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H δικηγορική εταιρεία Νικ. Α. Ανδρικόπουλος & Συνεργάτες, αναζητά υπαλλήλους για τηλεφωνική διαχείριση τραπεζικών χορηγήσεων σε καθυστέρηση.

Προφίλ υποψηφίου

  • Τουλάχιστον 2ετή προϋπηρεσία σε τηλεφωνικό κέντρο ή τραπεζικό οργανισμό
  • Επαρκής γνώση εφαρμογών MS office (Word/Excel)

Απαραίτητα Προσόντα

Δεξιότητες υποψηφίου

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και εργασιακή συνέπεια
  • Δυναμική, οργανωτική προσωπικότητα με υψηλό αίσθημα ομαδικότητας

Η Εταιρεία προσφέρει

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχου και παραγωγικότητας
  • Ομαδικό πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα ανέλιξης

Κωδικός αναφοράς

Τηλ. Διαχείριση Τραπεζικων Χορ.

Όμοιες Θέσεις

Receptionist Μαρούσι Ανώνυμη Αγγελία
WEB DEVELOPER Αθήνα PROCON
Collection Agents (Banking portfolio) Αθήνα ManpowerGroup Greece
Πωλητές/Πωλήτριες Αθήνα MINISO Ελλάδας