Η θέση Τεχνολόγος Απεικόνισης έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Τεχνολόγος Απεικόνισης από την εταιρεία Affidea

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Κοζάνη

Περιγραφή Θέσης

Η Affidea, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της στο χώρο της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της:

ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΥΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΥΣ & ΒΟΗΘ. ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ και ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΧΕΙΡ. ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΤΩΝ)

για την στελέχωση τμημάτων Αξονικού και Μαγνητικού Τομογράφου, κλασικού ακτινολογικού, στα κέντρα της στην Κοζάνη.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα :

●  Κάτοχος πτυχίου ΤΕΙ Ραδιολογίας- Ακτινολογίας ή/ και Πτυχίο ΙΕΚ Βοηθός Ραδιολογίας και Ακτινολογίας (με πιστοποίηση από τον ΕΟΠΠΕΠ και πιστοποιητικό επάρκειας γνώσεων και κατάρτισης σε θέματα ακτινοπροστασίας)

●  Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

●  Άριστες ικανότητες συνεργασίας

●  Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

●  Πολύ καλή γνώση Η/Υ

●  Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

●  Δυνατότητα απασχόλησης σε ευέλικτα ωράρια και βάρδιες

Προσφέρουμε :

●  Ικανοποιητικές αποδοχές

●  Σύγχρονο περιβάλλον υψηλών απαιτήσεων

●  Άριστες συνθήκες εργασίας

●  Συνεχής εκπαίδευση, ανάπτυξη και εξέλιξη

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

Μπορείτε να βρείτε και να ενημερωθείτε για την "Πολιτική Ιδιωτικότητας Προσωπικών Δεδομένων για Υποψήφιους Συνεργάτες" της Affidea, ακολουθώντας το Link που σας οδηγεί σε αυτή.

Κωδικός αναφοράς

n/a