Η θέση Σύμβουλος Φωτισμού - Πωλητής – Πωλήτρια Αρχιτεκτονικού & Επαγγελματικού φωτισμού έχει αποθηκευτεί.

Σύμβουλος Φωτισμού - Πωλητής – Πωλήτρια Αρχιτεκτονικού & Επαγγελματικού φωτισμού από την εταιρεία ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΒΕΕ

Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η  ΠΕΤΡΙΔΗΣ  ΑΒΕΕ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ, ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

ΚΑΙ  ΕΜΠΟΡΙΑΣ  ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ  ΣΩΜΑΤΩΝ

ΖΗΤΕΙ

Σύμβουλο Φωτισμού - Πωλητή – Πωλήτρια

Αρχιτεκτονικού & Επαγγελματικού φωτισμού

Για την έκθεση Αθηνών

Εθνικής Αντιστάσεως 70

Χαλάνδρι

  Επιθυμητά Προσόντα :

  • Ευχέρεια χρήσης Η/Υ, πληροφοριακών συστημάτων
  • Γνώση τουλάχιστον αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα, ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Πρόσθετα προσόντα θα εκτιμηθούν (Γνώσεις φωτισμού, διακόσμησης, σχεδιασμού, κλπ)

Αρμοδιότητες :

  • Ευθύνη εξυπηρέτησης πελατών.
  • Ανάπτυξη και ολοκλήρωση projects φωτισμού
  • Ανάπτυξη πελατολογίου

Αποστολή Βιογραφικού:κάνοντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

Σύμβουλο Φωτισμού - Πωλητή – Πωλ