Η θέση ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ από την εταιρεία Allianz Ελλάδος

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Χαλάνδρι

Περιγραφή Θέσης

Allianz Ελλάδος ανοίγει νέες θέσεις εργασίας στα γραφεία της Λ. Κηφισίας 346 Χαλάνδρι.

Κύρια καθήκοντα

  • Συνάντηση με υποψήφιους πελάτες και διερεύνηση των ασφαλιστικών και επενδυτικών τους αναγκών
  • Παρουσίαση ασφαλιστικών και επενδυτικών επιλογών σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών
  • Προώθηση προιόντων και υπηρεσιών
  • Παρακολούθηση των αναγκών του πελάτη με τακτικές επανεξετάσεις της μελέτης ασφάλισης ή διαχείρισης των επενδύσεων του

Τυπικά προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου ή
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ήθος, κριτική σκέψη και επιχειρηματικό πνεύμα
  • Διοικητικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Διάθεση για προσωπική ανάπτυξη
  • Εμπειρία στον χρηματοασφαλιστικό χώρο επιθυμητή

Προσφέρεται

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών που συμπεριλαμβάνει σταθερές μηνιαίες αποδοχές, προμήθειες και bonus βάση παραγωγικών αποτελεσμάτων
  • Άριστες προοπτικές ανέλιξης στην ιεραρχία του Δικτύου Πωλήσεων
  • Εκπαίδευση και συνεχή αναβάθμιση ασφαλιστικών γνώσεων

Κωδικός αναφοράς

ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ