Η θέση Πωλητής/τρια για full time έχει αποθηκευτεί.

Πωλητής/τρια για full time από την εταιρεία NIKI MOUTSARA KAI SIA EE

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Περιγραφή Θέσης

Ζητούνται & επιλέγονται 3 vέοι/νέες έως 30 ετών για τη στελέχωση του τμήματος Marketing & Πωλήσεων από αρχές Φλεβάρη.

Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα υποψήφιοι χωρίς άλλες επαγγελματικές υποχρεώσεις.

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν:
  • Ευχάριστο χαρακτήρα
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Επαγγελματικό image
  • Διάθεση για μάθηση

Από την εταιρία παρέχεται:
  • Πλήρης εκπαίδευση και κατάρτιση σε νεανικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές επαγγελματικής σταδιοδρομίας και ευκαιρίες εξέλιξης σε διοικητικά-ηγετικά καθήκοντα
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής βιογραφικών 8/2/2020.

λα τα βιογραφικά σημειώματα θα ληφθούν υπόψη & θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία με όσους υποψήφιους αξιολογηθούν θετικά.

Κωδικός αναφοράς

n/a