Η θέση ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΛΙΜΕΝΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ έχει αποθηκευτεί.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΛΙΜΕΝΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ από την εταιρεία ICTS HELLAS

Πλήρης Απασχόληση
Μύκονος

Περιγραφή Θέσης

Η ICTS Hellas, εταιρεία ηγέτης στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων ασφάλειας, ενδιαφέρεται να προσλάβει Προσωπικό Ασφάλειας για το Λιμένα Μυκόνου.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άδεια Εργασίας Προσωπικού Ασφάλειας (Security)
  • Καλή Γνώση Αγγλικών (επίπεδο Lower)
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Υπευθυνότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Απαραίτητα Προσόντα

Η Εταιρία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικές απολαβές άνω του βασικού μισθού
  • Διαμονή εξασφαλισμένη
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή Εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες Επαγγελματικής Εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email

Η ICTS σέβεται την ιδιωτικότητα και αποσκοπεί στην προστασία των προσωπικών δεδομένων που υποβάλλει σε επεξεργασία, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (Καν. 2016/679) και της εθνικής νομοθεσίας.

Κωδικός αναφοράς

Προσ.Ασφαλείας Μύκονος

Όμοιες Θέσεις

Travel Assistant / Concierge I - Mykonos Elevate And More
Worker/engineer I - Μύκονος Pacha Group
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ // ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ I - Ερμούπολη ΚΑΛΥΨΩ Κ.Ε.Α. Α.Ε
Host - Hostess I - Μύκονος ΝΟΕΜΑ
F&B Storage Controller I - Μύκονος ΝΟΕΜΑ
Reservation Manager I - Lefkes COVE
ACCOUNT MANAGER ΣΥΡΟΣ- WIND I - Ερμούπολη CQS
Sommelier - Mykonos I - Μύκονος Nammos Group
Host / Hostess - Mykonos I - Μύκονος Nammos Group
Staff for the Bar - Mykonos I - Μύκονος Nammos Group