Η θέση ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ έχει αποθηκευτεί.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ από την εταιρεία BIOAXIS HEALTHCARE SEE AE

Ελεύθερη συνεργασία
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η BIOAXIS Healthcare SEE , η μεγαλύτερη εταιρεία υπηρεσιών υγείας κατ’ οίκων,  αναζητά Νοσηλευτές/τριες και Επισκέπτες/τριες  Υγείας (κατόχους άδειας ασκήσεως  επαγγέλματος) για εξωτερική συνεργασία στους Νομούς : Ηλείας, Κορίνθου, Αρκαδίας, Αργολίδας, Μεσσηνίας, Λακωνίας, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Φλώρινας, Γρεβενών, Ξάνθης, Δράμας, Φωκίδας, Ευρυτανίας, Καρδίτσας, Άρτας, Κέρκυρας, Λευκάδας, Κεφαλλονιάς, Ρεθύμνου, Χίου, Λέσβου, Σάμου, Ρόδου, Κυκλάδων

Ο κατάλληλος συνεργάτης θα πρέπει να διεκπεραιώνει τα εξής:

  • Εκπαιδεύει και υποστηρίζει τους ασθενείς με χρόνιες παθήσεις στην σωστή χορήγηση της φαρμακευτικής αγωγής, στα πλαίσια προγραμμάτων υποστήριξης ασθενών.
  • Κάνει ορθή καταχώρηση και οργάνωση όλων των δεδομένων που έχει περισυλλέξει στα πλαίσια των προγραμμάτων υποστήριξης των ασθενών.
  • Εκτελεί τα Υγειονομικά Πρωτόκολλα & να ακολουθεί την Πολιτική του Δικτύου Επαγγελματιών Υγείας και τις Διαδικασίες της εταιρείας.
  • Συνεργάζεται με τους συναδέλφους του για τον ορισμό της διαθεσιμότητας του.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος συνεργάτης θα πρέπει να διαθέτει τα εξής χαρακτηριστικά:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Νοσηλευτικής ή πτυχίο ΤΕΙ Επισκεπτών/ τριών Υγείας ή πτυχίο Μέσης Τεχνικής Επαγγελματικής Νοσηλευτικής Σχολής Δημόσιου Νοσοκομείου ή πτυχίο ΤΕΕ Βοηθών Νοσηλευτών
  • Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος (απαραίτητη προϋπόθεση)
  • Πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης Covid19 (απαραίτητη προϋπόθεση)
  • Δίπλωμα οδήγησης και μεταφορικό μέσο
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Κάτοχος ΑΠΥ επιθυμητός
  • Προϋπηρεσία επιθυμητή

Για να κάνετε αίτηση γι’ αυτή την θέση εργασίας, παρακαλώ υποβάλλεται το βιογραφικό σας στο αναγράφοντας στον τίτλο του email τον κωδικό της θέσης GR.NEX.1221

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται αυστηρά εμπιστευτικές.

Κωδικός αναφοράς

GR.NEX.0921