Η θέση ΝΕΟΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ - ΜΟΝΙΜΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΝΕΟΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ - ΜΟΝΙΜΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία Marketing και Πωλήσεων,που αναλαμβάνει την εκπροσώπηση μεγάλων πελατών,
στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης αναζητάει νέους συνεργάτες, ηλικίας 21 έως 26, για την ενίσχυση του δυναμικού της, μέσα σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και φιλικό περιβάλλον.

Θέλοντας να δώσουμε την ευκαιρία σε άτομα νεαρής ηλικίας χωρίς απαραίτητη εργασιακή εμπειρία και με άμεση διαθεσιμότητα, που θα απορροφηθούν στο κομμάτι της Ερευνας Αγοράς και των πωλήσεων.

Σας παρέχεται:

    • Διαρκής εκπαίδευση και καθοδήγηση
    • Υψηλές αμοιβές
    • Bonus
    • Ευκαιρία εξέλιξης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια λόγου
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Όρεξη για την επίτευξη των στόχων

Αποστολή βιογραφικών έως 30/09/2020.

Οι θέσεις αναμένεται να καλυφθούν άμεσα.

Κωδικός αναφοράς

n/a