Η θέση Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Π.Ε. έχει αποθηκευτεί.

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Π.Ε. από την εταιρεία Hellenic Cables

Αδιάφορο
Thiva

Περιγραφή Θέσης

Η Hellenic Cables

η οποία δραστηριοποιείται από το 1950  με την παραγωγή ενός ευρύ φάσματος καλωδίων, αναζητά για το εργοστάσιο της στη Θήβα :

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ

Ο υποψήφιος θα αναφέρεται στον  προϊστάμενο Ποιοτικού Ελέγχου έχοντας τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

- τη διοργάνωση και διεξαγωγή επιθεωρήσεων πελατών

- τη διαχείριση της διαδικασίας  πιστοποίησης ποιότητας από σχετικούς φορείς

-  εφαρμογή συστημάτων διαχείρισης Ποιότητας και Περιβάλλοντος

- έλεγχος ποιότητας καλωδίων

Απαραίτητα Προσόντα

- Δίπλωμα Ηλεκτρολόγου Μηχανικού Τ.Ε.
- Καλή γνώση της  Αγγλικής γλώσσας και γνώση H/Y
- Τουλάχιστον 1-2 έτη σε τμήμα μελετών, παραγωγής ή ποιοτικού ελέγχου βιομηχανικής επιχείρησης
- Ομαδικό πνεύμα και αναλυτική σκέψη, πρωτοβουλία, μεθοδικότητα
- Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
- Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες

- Διαμονή στην ευρύτερη περιοχή με δυνατότητα μετακίνησης

- Επιθυμητή η κατοχή μεταπτυχιακού τίτλου σπουδών

Η θέση προσφέρει:

-Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών

-Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

-Πρόσθετη ασφαλιστική κάλυψη υγείας

Κωδικός αναφοράς

n/a