Η θέση Εργάτης αποθήκης (πικαδόρος) για το διανεμητικό κέντρο της P&G έχει αποθηκευτεί.

Εργάτης αποθήκης (πικαδόρος) για το διανεμητικό κέντρο της P&G από την εταιρεία P&G

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ασπρόπυργος

Περιγραφή Θέσης

Εργάτης αποθήκης (πικαδόρος)
για το διανεμητικό κέντρο της
P&G στον Ασπρόπυργο

Προφίλ εταιρείας

5 δισεκατομμύρια φορές κάθε μέρα, η P&G αγγίζει τις ζωές των ανθρώπων σε όλο τον κόσμο μέσα από τα έμπιστα, ποιοτικά brands της όπως η Gillette, Always, Pantene, Oral-B και Ariel. Η P&G είναι οι άνθρωποι και οι αξίες της. 95.000 εργαζόμενοι, 150 διαφορετικών εθνικοτήτων, σε 70 χώρες. Προσελκύουμε και προσλαμβάνουμε τους καλύτερους εργαζόμενους παγκοσμίως, καθώς προσφέρουμε αμέτρητες ευκαιρίες καριέρας σε ένα ευέλικτο περιβάλλον γεμάτο έμπνευση.

Κύριες
αρμοδιότητες

  • Έγκαιρη και ακριβής προετοιμασία & εκτέλεση των παραγγελιών των πελατών
  • Διασφάλιση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας του Διανεμητικού Κέντρου της Πρόκτερ & Γκάμπλ

Απαιτούμενα
προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου ή ΙΕΚ
  • Βασική γνώση αγγλικών και Η/Υ θα εκτιμηθούν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η
εταιρεία προσφέρει

Ολοκληρωμένο πακέτο αμοιβών και παροχών, προοπτικές εξέλιξης στο καλύτερο διανεμητικό κέντρο της Ευρώπης, εκπαίδευση πάνω σε υπερσύγχρονα συστήματα αποθήκευσης.

Κωδικός αναφοράς

Εργάτης αποθήκης