Η θέση Επιχειρησιακό Τηλεφωνικό Κέντρο έχει αποθηκευτεί.

Επιχειρησιακό Τηλεφωνικό Κέντρο από την εταιρεία P.S.P. PROFESSIONAL SERVICE PARTNERS Α.Ε.

Πλήρης Απασχόληση
Nea Chalkidona

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Professional Service Partners με έδρα την Αθήνα και την Θεσσαλονίκη, δραστηριοποιείται στο χώρο παροχής ολοκληρωμένων λύσεων και υπηρεσιών καλωδίωσης (cabling), δικτύωσης (networking), πληροφορικής (IT), consulting & training και ανάπτυξης έργων (Project Development).

Η θέση έχει ως αντικείμενο εργασίας  την τηλεφωνική και σχεδιαστική υποστήριξη στο κέντρο διαχείρισης έργων της Εταιρείας

Περιγραφή θέσης:

• Παροχή τηλεφωνικής υποστήριξης σε τεχνικούς πεδίου Τηλεπικοινωνιών

• Παροχή τηλεφωνικής υποστήριξης σε πελάτες της Εταιρείας

• Παροχή υποστήριξης  έργων σε εξέλιξη, ως προς τον προγραμματισμό και υλοποίηση

• Αντιληπτική ικανότητα διαχείρισης πελατών

Προσόντα υποψηφίων:

• Απόφοιτος/τη ΙΕΚ/TEI ή ανώτερης σχολής

• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών Microsoft Office

• Επιθυμητή εμπειρία/προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

• Καλή γνώση Αγγλικών

• Ευχέρεια στην επικοινωνία

• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

• Άτομο επικοινωνιακό, συνεργάσιμο, αποτελεσματικό με οργανωτικό πνεύμα και μεθοδικότητα.

Η Εταιρεία παρέχει:

• Πλήρη και συνεχή εκπαίδευση

• Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Δεν αφορά τμήμα προώθησης-πώλησης

Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση , με θέμα "Τηλεφωνικό Κέντρο - Ονοματεπώνυμο".

Κωδικός αναφοράς

02

Όμοιες Θέσεις

Senior Full Stack .Net Developer B - Αθήνα AB Vassilopoulos