Η θέση Βοηθός & Χειριστής Εργαλειομηχανών έχει αποθηκευτεί.

Βοηθός & Χειριστής Εργαλειομηχανών από την εταιρεία VASGLASS

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Βασιλικό Χαλκίδας

Περιγραφή Θέσης

Η VASGLASS αναπτύσσεται και ζητάει προσωπικό…

Προσφέρει πλήρες ωράριο, ικανοποιητικές αποδοχές, οικογενειακό περιβάλλον και εξέλιξη.
Η VASGLASS – ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΠΕ, με εργοστάσιο & γραφεία στο Βασιλικό Χαλκίδας, είναι η μεγαλύτερη & ταχύτερα αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία μεταποίησης γυαλιού στην Ελλάδα από το 1965.

Ζητάει για άμεση πρόσληψη:

Βοηθούς & Χειριστές Εργαλειομηχανών

Αρμοδιότητες:
• Βοήθεια στο χειριστή/ χειρισμός εργαλειομηχανής,
• Συντήρηση – καθαριότητα εξοπλισμού και προσωπικού χώρου εργασίας,
• Έλεγχος διασφάλισης ποιότητας του τελικού προϊόντος,
• Συνεργασία με τον προϊστάμενο Χειριστή και Εργοδηγό βάσει προγράμματος,
• Τήρηση – διασφάλιση ατομικού προγράμματος παραγωγής,

Τόπος Εργασίας:
• Βασιλικό Χαλκίδας

Επιθυμητά Προσόντα:
• Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο πρόγραμμα – βάρδιες,
• Γνώση χρήσης Η/Υ,
• Συνέπεια, οργανωτικότητα, πρωτοβουλία, χαρακτήρας, ομαδικό πνεύμα,
• Αντίληψη, κατανόηση, επικοινωνία,
• Πτυχίο, γλώσσες, προϋπηρεσία σχετικά με το αντικείμενο καθώς και γνώση  προγραμμάτων CAD-CAM θα εκτιμηθούν επιπλέον.

Η Εταιρία μας προσφέρει:
• Άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης,
• Σύγχρονο και σταθερό περιβάλλον εργασίας,
• Δελεαστικό πακέτο αποδοχών,
• Διαρκή Εκπαίδευση,
• Ευκαιρίες εξέλιξης,

Κερδίστε μαζί μας μία θέση στο μέλλον!

Αποστολή βιογραφικών πατώντας Αίτηση

Website:  www.vasglass.gr

Κωδικός αναφοράς

Βοηθός & Χειριστής Εργαλειομηχαν