Η θέση Αποθηκάριος-Οδηγός έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Αποθηκάριος-Οδηγός

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλη εταιρία στον χώρο του τροφίμου αναζητά Αποθηκάριο-Οδηγό

  • Διασφάλιση της σωστής και γρήγορης παράδοσης των παραγγελιών των πελατών
  • Φροντίδα του χώρου της αποθήκης ώστε να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της εταιρείας
  • Φορτο-εκφόρτωση παραλαβών
  • Παραλαβή φορτίων, καταμέτρηση & τακτοποίηση στα ράφια
  • Διαχείριση επιστροφών
  • Διενέργεια Picking - Packing για παραγγελίες τροφοδοσίας καταστημάτων λιανικής
  • Ποιοτικός έλεγχος εμπορευμάτων πριν την αποστολή τους
  • Διενέργεια απογραφών εμπορευμάτων

Απαραίτητα προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Απόφοιτος λυκείου
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στη λεπτομέρεια & αναλυτική σκέψη
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων (multitasking) & θέσπισης προτεραιοτήτων
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους).

Η εταιρία προσφέρει

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση