Η θέση Web Developer έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Αδιάφορο
Thessaloniki

Περιγραφή Θέσης

Το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της Enimeris αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη της στη Θεσσαλονίκη, Web Developer για άμεση συνεργασία.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα
  • Δυο χρόνια εμπειρία σε NODEjs
  • Δύο χρόνια προϋπηρεσίας σε ανάπτυξη ιστοσελίδων
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ με σχετικό αντικείμενο σπουδών

Προαιρετικά προσόντα
  • Διαχείριση εταιρικού server

Παροχές
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Δυνατότητα εργασίας με καθεστώς τηλεργασίας (full remote)

Με την αποστολή βιογραφικού σας, συμφωνείτε με την αποθήκευση του και επεξεργασία των στοιχείων αυτού, μέχρι την πλήρωση της θέσης. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους ακολουθώντας το παρακάτω σύνδεσμο https://bit.ly/2MNnStn. Όλες οι υποψηφιότητες αντιμετωπίζονται με διακριτικότητα.

Κωδικός αναφοράς

ENNJKR0221