Η θέση Web Developer έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Web Developer από την εταιρεία Aboutnet

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Full-Time
Athina

Περιγραφή Θέσης

Web developer με γνώσεις PHP και cms όπως wordpress,opencart,joomla,Magento,woocommerce κτλ (οποιοδήποτε απο τα παραπάνω cms) με προυπηρεσία 2 ετών σε εταιρία ή σαν freelancer τουλάχιστον, ζητείται απο την Αboutnet μία απο τις μεγαλύτερες (πάνω απο 1500 πελάτες) και παλαιότερες εταιρίες στην Ελλάδα (απο το 2000), για 8ώρη πενθήμερη εσωτερική απασχόληση.Παρέχεται μισθός,ασφάλεια και bonus.

Αποστολή βιογραφικών στο [ Email address blocked ]

Απαραίτητα Προσόντα

Γνώσεις front end ή/και backend development σε κάποιο απο τα παρακάτω php cms: wordpress, joomla, opencart, woocommerce, magento.

Επιθυμητή 2 ετή προυπηρεσία σε digital agency ή freelancing.

Κωδικός αναφοράς

n/a