Η θέση Store Manager – Καβάλα έχει αποθηκευτεί.

Store Manager – Καβάλα από την εταιρεία ManpowerGroup Greece

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Καβάλα

Περιγραφή Θέσης

Διακρίνεσαι για το πάθος σου στη μόδα ; Διαθέτεις ευχέρεια στο να καθοδηγείς και να εμπνέεις την ομάδα σου ώστε να πετύχετε τους επιθυμητούς στόχους;

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες παγκοσμίως στο χώρο του ρούχου, αναζητά Store Manager για την πόλη της Καβάλας.

Κύριες Αρμοδιότητες
  • Επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Διοικητικές και οργανωτικές αρμοδιότητες
  • Διαχείριση και εκπαίδευση ανθρώπινου δυναμικού
  • Τήρηση των πρότυπων VM για να διασφαλίσετε ότι τα προϊόντα θα εμφανίζονται σύμφωνα με τις οδηγίες της εταιρείας, τις δραστηριότητες προώθησης και τις εποχιακές τάσεις
  • Διασφάλιση της σωστής και ποιοτικής εξυπηρέτησης του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα
  • Ισχυρή ηγετική ικανότητα
  • Απαραίτητη Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στη διοίκηση ομάδας , τη διαχείριση και παρακίνηση του ανθρώπινου δυναμικού καθώς και τις πωλήσεις
  • Πάθος για την παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Ικανότητα στην διαχείριση και την επίλυση προβλημάτων
  • Γνώση του χώρου της μόδας
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση Η/Υ

Παροχές
  • Ιδιαίτερα ανταγωνιστικός μισθός
  • Bonus
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ιδιωτική ασφάλιση

Παρακαλώ επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας www.manpowergroup.gr , δημιουργήστε τον προσωπικό σας λογαριασμό και επισυνάψτε το βιογραφικό σας στη συγκεκριμένη θέση εργασίας, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Sales Advisor Θράκη-Καβάλα attrattivo & ALE
Εκπαιδευτικός Σύμβουλος /Σύμβουλος Πωλήσεων Ξάνθη & Κομοτηνή Εκδοτικός όμιλος
Στελέχωση τμήματος Marketing και Πωλήσεων Θράκη-Καβάλα Ανώνυμη Εταιρία