Η θέση Sales Advisor – Σύμβουλοι Ενέργειας έχει αποθηκευτεί.

Sales Advisor – Σύμβουλοι Ενέργειας από την εταιρεία Volton Ελληνική Ενεργειακή Α.Ε.

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Μερικής Απασχόλησης
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

O Όμιλος Volton δραστηριοποιείται δυναμικά και αναπτύσσεται με ραγδαίο ρυθμό στο χώρο της Προμήθειας και Εμπορίας Ηλεκτρικής Ενέργειας. Προσφέροντας αξιόπιστες υπηρεσίες που καλύπτουν τις ολοένα αυξανόμενες ενεργειακές ανάγκες επιχειρήσεων και νοικοκυριών, ο Όμιλος Volton στοχεύει στη δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους καταναλωτές. Φιλοδοξία του Ομίλου είναι να γίνει ένας από τους σημαντικότερους του κλάδου και να παραμείνει στην πρώτη γραμμή των εξελίξεων στην προμήθεια ηλεκτρικής ενέργειας. Στο πλαίσιο της ανάπτυξής του, ο Όμιλος Volton ενισχύει το ανθρώπινο δυναμικό του στην Αθήνα και αναζητά :

Sales Advisor – Σύμβουλοι Ενέργειας

Αρμοδιότητες Θέσης:

Οι εργαζόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για την υποστήριξη των προωθητικών ενεργειών της εταιρείας και την τηλεφωνική επικοινωνία με ιδιώτες & επιχειρήσεις, σε όλη την Ελλάδα. Στόχος η σωστή ενημέρωση των πελατών και η προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας σε υπάρχον και νέο πελατολόγιο, καθώς και στον τομέα τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών και συνδρομητικής τηλεόρασης.

Εάν επιθυμείτε να εργαστείτε για την στελέχωση του εσωτερικού τμήματος εξερχομένων στα κεντρικά γραφεία της εταιρίας, σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον, με δυνατότητες εξέλιξης, σας αρέσει η ομαδική εργασία, είστε επικοινωνιακός/η, με ευχέρεια λόγου, αυτοπεποίθηση, επαγγελματισμό και ομαδικό πνεύμα, τότε ελάτε στην οικογένεια της Volton.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του.
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Οργάνωση, συνέπεια & ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείρισης πολλαπλών εργασιών
  • Προϋπηρεσία στον τομέα πωλήσεων τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών και τηλεόραση.

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Αορίστου χρόνου
  • Μηνιαίο bonus παραγωγικότητας (πρόσθετη αμοιβή),βάση παραγωγικότητας
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης σε έναν καινοτόμο και ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Μοντέρνες και σύγχρονες εγκαταστάσεις
  • Ευκαιρίες εξέλιξης επαγγελματικής καριέρας σε πιο σύνθετους ρόλους
  • Πολύ εύκολη πρόσβαση (Πλησίον Μετρό Μεγάρου Μουσικής)
  • Ιδιωτική ασφάλιση πρωτοβάθμιας περίθαλψης (NHS)

Κωδικός αναφοράς

VOLTON_CCA